Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ako predať

Predávate byt, dom alebo pozemok?

Tu sa dozviete ako úspešne predať nehnuteľnosť a ako postupujú naši realitní makléri.

Stanovenie ceny:

  • Naši realitní makléri porovnávajú množstvo faktorov, kým určia cenu Vašej nehnuteľnosti. Výsledkom však je predaj za najvyššiu cenu, akú je na trhu aktuálne možné získať.

Príprava na predaj:

  • Pri predaji je veľmi podstatný prvý dojem. Pomôžeme Vám pripraviť nehnuteľnosť tak, aby zaujala každého záujemcu. Vďaka tomu ju predáme v čo najkratšom čase a za najvyššiu možnú cenu.

Marketing: 

  • Kvalitné fotografie a zaujímavý text k predaju sú samozrejmosťou. Nehnuteľnosť zviditeľníme platenou reklamou na realitných portáloch a na sociálnych sieťach.

Právna ochrana:

  • Zabezpečíme kompletnú zmluvnú dokumentáciu prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie, vďaka čomu celý priebeh obchodu prebehne bez problémov.

Úrady vybavíme za Vás:

  • Celú komunikáciu s Katastrálnym, notárskym úradom, správcovskou spoločnosťou a dodávateľom energií vybavíme za Vás a tým ušetríme Váš čas.

Starostlivosť po predaji:

  • U nás sa vkladom do katastra obchod nekončí. Pripravíme protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti a pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií.